Kontakt

Vill du bli uppringd av oss?

    Vill du komma i kontakt med oss på ABC Doctor?

    Är du specialistläkare och nyfiken på att konsulta inom vården? Har du en mottagning och är i behov av specialistläkare? Vill du kontakta oss för generella frågor?

    Vi hjälper dig gärna! Varmt välkommen till oss på ABC Doctor!

    Anette Börjesson

    Administratör samt kvalitetssamordnare0522-26 61 41070-962 65 90anette@abcdoctor.se

    Patrik Isaksson

    Försäljningschef samt konsultchef företagshälsa0522-26 61 44072-339 12 22patrik@abcdoctor.se

    Alexandra Johnsson

    Konsultchef företagshälsa samt Marknad0522-26 61 45076-174 13 42alexandra@abcdoctor.se

    Emma Hansson

    Konsultchef primärvård0522-26 61 43076-349 12 00emma@abcdoctor.se

    Mia Hansson

    Konsultchef primärvård0522-26 61 42072-335 17 77mia@abcdoctor.se

    Anna-Karin Sjöberg

    Konsultchef Sjuksköterskor0522-26 61 40anna-karin@abcdoctor.se

    Susanne Alexson

    Konsultchef Sjuksköterskor0522-26 61 40susanne.alexson@abcdoctor.se

    Lagerbergsgatan 33
    451 31 Uddevalla

    Kontakta oss